תגיש לי Things To Know Before You Buy

We identify these designs by considering the activity of a lot of World-wide-web end users all over the globe,

For those who produced this file, make sure you Notice that The reality that it's been proposed for deletion won't automatically signify that we don't benefit your kind contribution. It simply implies that a person individual believes that there is some specific problem with it, such as a copyright issue.

כנראה שאני אכן מבזבז את הזמן, ואתה סתם תוקף אותי כי זה הבון טון בפורום. לתומי חשבתי שאפשר להסביר לך שטעית, כנראה שלא באמת מעניין אותך מה אמרתי, כל מה שרצית זה להצטרף לעליהום.

המסכת הזו הייתה נמשכת לפעמים עד שהבקבוק היה נגמר או עד שראובן היה נגמר ולא יכל לספוג יותר.

File:EAC_IMG_6549.JPG has actually been detailed at Commons:Deletion requests so that the Local community can focus on whether or not it ought to be stored or not. We might enjoy it if you could potentially head over to voice your belief about this at its entry.

קליפורניה היא סטייט שיש בו כל דבר שאתה רק יכול לחשוב עליו

א. בוא לא נכנס למה היה אפשר לצפות, כי אז תגיש לי אני הייתי כותב מה אפשר לצפות ממדינה נורמלית ביחס לאזרחיה, ולא רק אלה שבהייטק.

ג. כן, יש עדיין עליה מכל מיני מקומות, ואפילו עליה של אידאולוגים דרך ארגון נפש בנפש, אני לא מכחיש, אבל לאחרונה גם התחלתי לפרסם להם נתונים אמיתיים (שמוסתרים על ידי הממשלה  ) בדף.

File:TOL PA170001.JPG has actually been stated at Commons:Deletion requests so that the Group can focus on irrespective of whether it should be kept or not. We would appreciate it if you could potentially visit voice your opinion about this at its entry.

נחש מה, גם הלימודים באוסטרליה מסובסדים, ואפילו יותר מישראל, והאונ' האוסטרליות ממקומות במיקום גבוה יותר מאשר זו הישראלית.

No cost Chat Space greatest On-line chat Rooms devoid of registration hunting for Reside chatting Web page chat with girls and boys be a part of now make new mates.

ומה לעשות רוב הישראלית מרגישים בבית רק כאן וזה בגלל שהם נולדו כאן + זכרונות  + חלק גדול מהמשפחה שעדין כאן

קהילות אירועים הכרויות טיולים חברים בלוגים קבוצות משחקים מודעות

ו. המדינה לא בדיוק מיטיבה עם אנשי ההייטק - מי שיזם יודע שהמדינה משקיעה פחות ופחות (מבחינת החלק היחסי) בעידוד יוזמות חדשות, בזמן שמדינות אחרות רק הולכות ומגדילות את החלק של השתתפות המדינה בעידוד סטרטאפים צעירים. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *